Mida mehed naistele ei räägi?

Pühapäeval, 25. juulil, algusega kell 17.00, astub Österby Sadamakohviku terrassil teie ette ülimenuka vestlusõhtuga „Mida mehed tegelikult tahavad?“ populaarsust kogunud karismaatiline trio – MARGUS VAHER, JESPER PARVE ja EERO SPRIIT. Seekord kutsuvad nad teid osalema juba legendaarseks saanud mõttevahetuses – MIDA MEHED NAISTELE EI RÄÄGI?

Ise tutvustavad nad oma lavashow’d niimoodi: “On saladusi, mida mees naisele kunagi ei avalda ja valdkondi, millest ka kõige jutukam mees vaikib. Vestlusõhtul kisume kõik valgustkartvad teemad kapist välja rambivalguse kätte ja lahkame endale omasel humoorikal ja rabavalt otsekohesel moel.

Räägime avameelselt sellest, mis peitub meeste sügavamates hingesoppides ning sellest, kuidas me tegelikult naist ja tema käitumist näeme, tajume ja tõlgendame. Mis on meeste suurimad hirmud ja salasoovid? Mis suurimad rõõmud ja fantaasiad? Seda kõike käsitleme läbi eluliste näidete ja huumori. Selleks, et naiste-meeste teineteisemõistmise vahel ei laiutaks sügav kuristik, vaid et see oleks pigem väike kraavike, mida on lihtne ületada”.

Ootame teid Österby Sadamakohvikusse, et üheskoos meeste sügavamatesse hingesoppidesse sukeduda ning teineteisemõistmise sildade ehitamine selgeks saada. Seda kõike siis mõnusas mereäärses keskkonnas, maitsvate söökide ja jookidega.

 

 

 

Facebook
Instagram
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram