Österby Sadamakohvik sai alguse erinevatest kohtumistest

Österby Sadamakohvik

Haapsalu Kutsehariduskeskuses asus 2019. aasta sügisel kokaks õppima üks ütlemata tore seltskond. 2020. aasta suvel, kui enamusel meist ei õnnestunud tavapärasel moel restoranipraktikat teha, tegime algust kontsert-õhtusöökide korraldamisega pakkudes omavalmistatud neljakäigulist õhtusööki, valitud veine ja toredaid esinejaid.

Anželika ja Kaisa, kes ühiselt  Österby Sadamakohviku avasid, on toitlustuses tegutsenud varemgi. Kohviku „ideetalgutel“ olid suureks abiks kursusekaaslane Ülle ja HKHK projektijuht Heli.

Oleme rõõmsad, et peakokaks  tuli meile HKHK vilistlane Riho Sommerman, kes peale 10-aastast töötamist nimekates pealinna restoranides (nt Noa`s, kui vaid viimast mainida) oli valmis meile tööle tulema ning lisaks menüü koostamisele meie köögimeeskonda pidevalt juhendab ja aitab.

Me alustame väikse sadamakohvikuga, kuid meil on plaan kasvada suureks. Juba praegu saame pakkuda majas ööbimist väiksemale seltskonnale, karavanide peatumist ja telkimisvõimalust.

Suvekuudel ning ilusa ilmaga on käigus Haapsalu Veskiviigi  ja Österby sadama vahel veetakso ning oleme ka madalhooajal valmis vastu võtma nii era- kui ka ettevõtete peoseltskondi.

Ootame teid külla Österby väikesadamasse Läänemaal Noarootsis, et nautida toitusid ja merevaadet meie kohviku terrassil, ujuda lahesopis ja jääda ehk pikemale puhkusele.

Meie juurest saad toitu ka kaasa osta. Telli ette telefonil: +372 5199 6502

Sadamas on maitseid!

Olete oodatud!

 

 

 

Facebook
Instagram
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram